Products evaluation

Největší spokojenost s odebranými výrobky pro našeho čtyřnohého středoasiata. Zhruba v 6ti měsících problémy s růstem kostí, kdy strašně rychle vyrostl.
Po konzultaci s Katkou podány doplňky giom ( Kalcium + Intenzivní kloubní výživa ), které úžasně zabraly. Byla to výborná volba oslovit tuto firmu. Mohu jen doporučit. Výborná spolupráce a profesionalita.
Jarmila Chylková

Jarmila Chylková

Zdravím, 
musím Vám napsat, že jsem moc spokojená s objednávkou, její cenou za toto mega balení, její rychlostí doručení a chtěla bych zároveň poděkovat za dáreček, který moc potěšil jak mě, tak i pejska, určitě Vás budu doporučovat ostatním zájemcům a zůstanu Vaším zákazníkem i nadále,
s přáním pěkného dne Trčková...

Majka Trčková

Dobrý den,
já i naše Letty Vám chceme poděkovat za krásný dárek k objednavce 4907. Děkujeme.
S pozdravem, Plačková

Eva Plačková a Letty

Dobrý den,

s výrobky Giom jsme naprosto spokojeni. Naši pejsci dostávají Multivitamín a Chondro L-karnitin, také máme doma připravenou Intenzivní kloubní výživu pro případ potřeby. Přikládám fotky naší smečky a fotku štěňátek vrhu „C“.

Barbora Novotná za CHS Polar Beauty

Dobrý den, zasílám v příloze foto z přípravy papání. Musím říct, že Vaše doplňky jim moc svědčí a daří se jim dobře. Děkuji a posílám další objednávku.  Mějte se pěkně a děkujeme. Šejdovi    
Zveřejnila jsem před časem na fc fotky s receptem pro naši šestku pejsků a nyní už pět kočiček....  odkaz zde  a podává se večeře: sekané vemínko, maso, granule, vejce, trochu vitamínů od Giomu a lososovy olej. Amálka s Oxankou prasečí ocásek měli už před chvílí venku, tak ty v miskách bez. Jo a kočičky mají též vzorek na talířku.

Šejdovi

Dobrý den paní magistro Zwillingová, 
moc Vám děkuji za rychlost, s jakým balíček dorazil a i za dáreček, který mě (vlastně i mého čtyřnohého přítele) velmi potěšil :)
Přeji krásný den a spoustu spokojených zákazníků. 
S pozdravem Hévrová

paní Hévrová

 < 1 .. 4 5 6 >