Products evaluation

Dobrý den, 
už delší dobu u Vás nakupujeme Vaše doplňky stravy pro zvířata, hlavně kloubní výživu. Máme s nimi dobré zkušenosti a chtěli jsme Vám tímto za ně poděkovat. Našim firemním pejskům velmi prospívají a hodláme se Vás držet i do budoucna.  Firemní psy máme dva - psa a fenu, kavkazské pastevecké. Oba denně berou Vaši kloubní výživu. Pes se jmenuje Don, je černobílý a fenka Amy má pískovou barvu. Děkujeme také za dárky navíc, které často k nákupu přikládáte, je to milé :-). 
S pozdravem a přáním pěkného dne  Ondřej Jirásko Družstvo Ekon

Ondřej Jirásko Družstvo Ekon

Dobrý den.
Chtěla jsem moc poděkovat za odeslání zásilky giom pro našeho ročního mazlíčka. Ochota z vaší strany po telefonické domluvě, byla perfektní. Včera objednaná a dnes jsem si vyzvedla. Super. Přeji šťastný nový rok a plno úspěchu do dalších let Vám a celé vaší firmě. Ještě jednou moc děkuji i za našeho mazlíčka.
S pozdravem Střešňáková Květa

Střešňáková Květa

Mám 13 let starou fenu BO a myslím že určitě i přípravky od Vás mě ji pomohly udržet v aktivní činnosti a ještě letos chceme absolvovat další sezonu ve stopařských závodech, na duben mám už přihlášeny dva a do konce roku určitě několik stihneme. Loni jsme také úspěšně absolvovali tři výstavy v kategorii veterán, nejlepší byla MVP Mladá Boleslav kde získala i BOS. Hlavně je ale veselá a spokojená i když stáří je už samozřejmě znát. Je ale v pohodě. Má složeno celkem 21 zkoušek, ale hlavní jsou IPO1,2,3; ZVV1,2; Fpr 1,2,3; ZPS 1,2; FH 1,2. 
Děkuji a přeji hezký den. Jiří Krejza

Ing. Jiří Krejza

Giom dáváme od štěňátka a v pondělí Arlien oslaví 14té narozeniny :) Přikládám také pondělní foto, abyste se přesvědčili, že je Arlien stále v dobré náladě a má zájem o hračky. Jsem přesvědčená, že je z nemalé části zásluhou Vašich produktů její dobrá kondice. Sice už začíná mít lehké potíže, jako každá babička, ale stále se těší na procházky i cestování.
S pozdravem Lukešová Monika

Monika Lukešová

Náš sedm a půl lety dobrman měl několik let velké problémy s pohybem, došlo až k tomu že se nemohl ani zvednout, byly jsme zcela bezradní. Proto užívá přípravky GIOM kalcium a GIOM MSM BOSWELLIA VITAMÍN C pro akutní pohybové potíže od firmy ZWILLING které mu velmi pomáhají.Tyto přípravky jsou úžasné.Náš pejsek je jak znovuzrozený.
Moc děkujeme.

Pavel Štefan

Zdravím všechny přátele psů a této značky výživových doplňků.
Ač vlastním jen maličké plemeno, chci pro moje fenky to nejlepší. Vzhledem ke zvýšeným pohybovým aktivitám které pravidelně provozujeme jsme se rozhodli podávat i další přípravky Vaší firmy. Dosud jsme používali jen GIOM na srst, teď budeme podávat preventivně i na klouby.  Jedna naše fenka nejen že nezahálí na výstavách- sice žádný šampion ( 3x VN1, vítěz třídy, 3x V2, 2x res. CAC) , ale výsledky jsou i tak krásné, ale hlavně agility a coursing. Otinka je jediný zástupce tohoto plemene, který vlastní coursingovou licenci a spolu s naší druhou fenkou Evelínkou bez pp která má na coursing certifikaci, běhají jako o život- a to už si zaslouží i výživu na klouby. Prozatím jsme "jen" kluboví vítězové v poháru " Hon na Lišku" v kategorii nechrtů, kde jsme vyhráli nad konkurencí 83 psů. Další závodní kariéru nám přerušila březost a štěňata, po kterých se teď dáváme dohromady.. Na příští rok plánujeme i klubový speciální z

Zlatuše Vicherková a OTKA SPERO MELIORA

 < 1 .. 5 6